Археологія і давня історія України, 2021, 2 (39)

Випуск буде присвячений 75-річчю В. В. Отрощенка, одного з провідних українських археологів, дослідника могил Українського Степу та процесів культурогенезу за доби палеометалів. Тематика випуску буде зосереджена на проблематиці культурогенезу та праісторії на землях України, пошукам теоретичних та практичних шляхів її розв»язання, аналізу отриманих результатів. Вітаються: статті, присвячені широким аспектам курганної археології, її корифеям і невиправдано призабутим постатям. Тематика статей окреслена науковими інтересами ювіляра: процеси та осередки культурогенезу в контексті праісторії України; курганна археологія та її дослідники.

Основні теми: процеси та осередки культурогенезу в контексті праісторії України; курганна археологія та її дослідники.

Відповідальні особи: Я. П. Гершкович ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ), В. С. Рудь ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ), В. Б. Панковський ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Імовірний обсяг: близько 50 д. а.

Номер журналу: 2 (39), 2021.

Імовірний термін подання матеріалів: до 15 вересня 2020 р.

Пошук

Контакти

Матеріали на сайт надсилайте на адресу: support@vgosau.kiev.ua
Ми в соцмережах

Інтернет-ресурси

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
На сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Ви знаходитесь тут: Бібліотека Журнал "Археологія і давня історія України" Археологія і давня історія України, 2021, 2 (39)