Кулаковська Лариса Віталіївна

Закінчила історичний факультет (кафедра археології та музеєзнавства) Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка. З 1971 р. працює у відділі «Археологічний музей» Інституту археології НАН України. Кандидат історичних наук.
Коло наукових інтересів Л.В. Кулаковської визначається межами палеоліту заходу України. Пріоритетний напрямок її наукових досліджень — хронологія та матеріальна культура раннього та середнього палеоліту Тисо-Дністровського регіону, проблема міграцій давніх колективів, час та причини цього явища. Цим і обумовлюються польові дослідження палеолітичних стоянок на Тисі та Дністрі (Королево, Межигірці, Молодово V, Дорошівці III). В останні роки вона керує розкопками нових  палеолітичних стоянок Рубань у Закарпатті та Дорошівці ІІІ у Середньому Подністров’ї. Польові та кабінетні дослідження проводяться у тісній співпраці з фахівцями природничих наук (геологи, палеогеографи, палеоботаніки та палеонтологи), результатом яких є спільні публікації. Л.В. Кулаковська є керівником та учасником міжнародних наукових проектів (Франція, Росія, Німеччина, Бельгія). Вона постійно виступає з доповідями на вітчизняних та міжнародних наукових форумах.
Постійно приймає участь у семінарах, стажуваннях, конференціях .Л.В. Кулаковська є членом Національного комітету міжнародної асоціації з вивчення четвертинного періоду (INQUA), виконавчого комітету Міжнародної спілки до- та протоісториків(UISPP), IСOMOS.

 

 

Пошук

Контакти

Матеріали на сайт надсилайте на адресу: support@vgosau.kiev.ua
Ми в соцмережах

Інтернет-ресурси

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Волинські старожитності
Сайт дочірнього підприємства «Охоронної археологічної служби України» ІА НАН України.

Аматор
Російський громадський рух на захист археологічної спадщини.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Про нас Про нас