Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

АДІУ, 2017, вип. 2 (23). Анонс

До уваги фахівців і шанувальників археології та давньої історії України!

Найближчим часом Інститут археології НАН України видає в серії «Археологія і давня історія України» черговий збірник наукових праць: вип. 2 (23), великий за обсягом і, безумовно, важливий і цікавий за змістом — «Старожитності раннього залізного віку».

Збірник присвячено 110-річчю від дня народження видатного євразійського археолога, засновника київської школи археології раннього залізного віку, Лауреата державної премії України, професора Олексія Івановича ТЕРЕНОЖКІНА.

У збірнику представлені статті українською, російською, англійською мовами, що належать фахівцям в галузі археології раннього залізного віку — представникам семи країн. Приємного знайомства з новим виданням Інституту археології НАН України!

Зі змістом збірника можна ознайомитися на сторінці журналу «Археологія і давня історія України»

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Ви знаходитесь тут: Головна