Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

22 лютого 2019 року члени Полтавського обласного відділення ВГО «Спілка археологів України» передали на кафедру історії України Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка більше двохсот примірників наукової літератури, що стосується археології і давньої історії України.

За словами заступника голови Спілки Юрія Пуголовка, така ідея виникла з огляду на необхідність підтримки студентів, що обрали спеціальність «Археологія» у полтавському ВИШі. Забезпечення фаховою літературою є однією з важливих умов навчального процесу. Це видання з археології, давньої історії, етнології та краєзнавства. Тому сподіваємося, що вони стануть у нагоді майбутнім археологам.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Ви знаходитесь тут: Культурні заходи Допомога словом: Полтавське обласне відділення ВГО «САУ» передало на кафедру історії України ПНПУ ім. В. Г. Короленка наукову літературу