Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Що таке палеопатологія? Які вона дає можливості для досліджень? Яким був середньостатистичний житель середньовічного Києва? Який вів спосіб життя, чим хворів? Як лікували травми й хвороби у давнину? І що таке “остеобіографія людини”? Про все це у програмі Імператив на UA: Радіо Культура.

Гості програми: кандидатка історичних наук, старша наукова співробітниця відділу біоархеології Інституту археології НАН України Олександра Козак і завідувач відділу Археології Києва Інституту археології НАН України Всеволод Івакін.

Запис тут: http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2190772&fbclid=IwAR1pd0OykKejiiq2UrzUMvhoZ4XdimgL_BLOtfPR9Kq49d2nDRO9Ry66VVU

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Ви знаходитесь тут: Археологія у ЗМІ Що таке палеопатологія?