Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Осаульчук Олег Миколайович

ОСАУЛЬЧУК Олег Миколайович (1972 р. н.)

1989—1994 рр. — навчання на історичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю «історик, викладач історії».

2000—2004 рр. — навчання в заочній аспірантурі ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю «археологія».

Жовтень 1994 р. — травень 1998 р. — робота у Верхньодністрянській постійнодіючій археологічній експедиції Інституту народознавства Національної академії наук України на посадах дослідник-стажер, вчений секретар.

Травень — листопад 1998 р. — науковий співробітник Підляської археологічної експедиції Інституту археології та етнології Польської академії наук.

З січня 1999 р. — науковий співробітник, з жовтня 1999 р. — заступник директора, в. о. директора, з грудня 2002 р. — директор Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України.

З 2010 р. — член Всеукраїнської громадської організації «Спілка археологів України», з грудня 2018 р. обраний до складу правління САУ.

Автор і співавтор численних наукових статей, публікацій та науково-дослідних розробок.

Головними напрямками професійного зацікавлення є охорона і збереження археологічної спадщини; методичне та нормативне забезпечення превентивної археології; впровадження і популяризація результатів досліджень.

Контакти:
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Інтернет-сторінка: www.ras.gov.ua
Профіль на Сколар: https://scholar.google.com.ua/citations?user=AER8a1sAAAAJ&hl=uk

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Ви знаходитесь тут: Головна