Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Міжнародне законодавство

Proposal for a Directive of the European Parliament and the Council on the return of cultural objects unlawfully removed from the territory...

Proposal for a Directive of the European Parliament and the Council on the return of cultural objects unlawfully removed from the territory of a Member State (.pdf)

Останнє оновлення на Середа, 06 листопада 2013, 19:00

Основные меры в отношении предметов культуры предлагаемых для продажи через Интернет

Основные меры в отношении предметов культуры предлагаемых для продажи через Интернет, предложенные Интерполом, ЮНЕСКО и ИКОМ (.pdf)

Европейская конвенция о правонарушениях в отношении культурных ценностей

Европейская конвенция о правонарушениях в отношении культурных ценностей


Конвенція про заходи, спрямовані на заборону та запобігання незаконному ввезенню, вивезенню та передачі права власності на культурні цінності

Конвенція про заходи, спрямовані на заборону та запобігання незаконному ввезенню, вивезенню та передачі права власності на культурні цінності (на сайті ВР)

http://www.unesco.org/eri/la/convention.asp?KO=13039&language=E&order=alpha

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 жовтня 2013, 16:27

Второй протокол к Гаагской конвенции о защите культурных ценностей в случае вооруженного конфликта

Второй протокол к Гаагской конвенции о защите культурных ценностей в случае вооруженного конфликта (.pdf)


Сторінка 1 з 2

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Ви знаходитесь тут: Головна