Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Осаульчук Олег Миколайович

ОСАУЛЬЧУК Олег Миколайович (1972 р. н.)

1989—1994 рр. — навчання на історичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю «історик, викладач історії».

2000—2004 рр. — навчання в заочній аспірантурі ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю «археологія».

Жовтень 1994 р. — травень 1998 р. — робота у Верхньодністрянській постійнодіючій археологічній експедиції Інституту народознавства Національної академії наук України на посадах дослідник-стажер, вчений секретар.

Травень — листопад 1998 р. — науковий співробітник Підляської археологічної експедиції Інституту археології та етнології Польської академії наук.

З січня 1999 р. — науковий співробітник, з жовтня 1999 р. — заступник директора, в. о. директора, з грудня 2002 р. — директор Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України.

З 2010 р. — член Всеукраїнської громадської організації «Спілка археологів України», з грудня 2018 р. обраний до складу правління САУ.

Автор і співавтор численних наукових статей, публікацій та науково-дослідних розробок.

Головними напрямками професійного зацікавлення є охорона і збереження археологічної спадщини; методичне та нормативне забезпечення превентивної археології; впровадження і популяризація результатів досліджень.

Контакти:
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Інтернет-сторінка: www.ras.gov.ua
Профіль на Сколар: https://scholar.google.com.ua/citations?user=AER8a1sAAAAJ&hl=uk

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Ви знаходитесь тут: Про нас Про нас