Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

До уваги спілчан

Бланк заяви на вступ (завантажити)

Шановні спілчани!

Згідно з рішенням загальних зборів від 20 грудня 2021 року річний членський внесок складає не менше 150 грн. Внесок варто сплачувати у І кварталі. Ви можете зробити внесок на більшу суму, якщо маєте таку можливість. Членські внески можна сплачувати індивідуально або одним платежем від відокремленого регіонального підрозділу.

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355. При перерахуванні потрібно вказувати прізвище платника, аби було зрозуміло від кого надійшов платіж.

 


Захист та безпека наших членів є важливим аспектом діяльності нашої організації. Ми зобов’язуємося забезпечувати необхідною інформацією всіх членів та співробітників стосовно захисту та безпеки. Ми прагнемо до чіткої, релевантної та відповідної політики безпеки ВГО "Спілка археологів України". У зв'язку з цим ми рекомендуємо усім членам ВГО "САУ" ознайомитися з курсом "Особиста фізична безпека для журналістів, громадських активістів та волонтерів в умовах війни", що доступний для перегляду на платформі "Prometheus".

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Ви знаходитесь тут: Детальніше