Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Запрошуємо дітей шкільного віку (8—11 класи) та студентів 1—2 курсів до участі у Науково-практичній археологічній конференції «АРХЕОЛОГІУМ», яка відбудеться наприкінці березня — на початку квітня 2018 року (остаточна дата проведення конференції буде повідомлена пізніше).

Конференція відбудеться у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна на базі Музею археології (м. Харків, майдан Свободи, 4, цокольний поверх).

До розгляду приймаються доповіді на наступні теми: археологічні дослідження; експериментальна археологія; історія археологічної науки; археологічне краєзнавство.

Окрім секційних засідань, в рамках конференції планується проведення практичних занять і лекцій та екскурсійна програма.

За матеріалами конференції планується видання збірки тез (зразок заявки та вимоги до тез додаються). Заявка та тези доповідей приймаються до 1 лютого 2018 р. на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Проїзд, харчування і проживання учасників – за рахунок відряджуючої сторони.

Заявка учасника

Організаційні питання: Пеляшенко Костянтин Юрійович
тел. 063 1591325 
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Оригінал новини на сайті Інституту археології

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Ви знаходитесь тут: Новини Конференції Запрошуємо взяти участь у Конференції для юних археологів «Археологіум»