Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Осаульчук Олег Миколайович

ОСАУЛЬЧУК Олег Миколайович (1972 р. н.)

1989—1994 рр. — навчання на історичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю «історик, викладач історії».

2000—2004 рр. — навчання в заочній аспірантурі ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю «археологія».

Жовтень 1994 р. — травень 1998 р. — робота у Верхньодністрянській постійнодіючій археологічній експедиції Інституту народознавства Національної академії наук України на посадах дослідник-стажер, вчений секретар.

Травень — листопад 1998 р. — науковий співробітник Підляської археологічної експедиції Інституту археології та етнології Польської академії наук.

З січня 1999 р. — науковий співробітник, з жовтня 1999 р. — заступник директора, в. о. директора, з грудня 2002 р. — директор Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України.

З 2010 р. — член Всеукраїнської громадської організації «Спілка археологів України», з грудня 2018 р. обраний до складу правління САУ.

Автор і співавтор численних наукових статей, публікацій та науково-дослідних розробок.

Головними напрямками професійного зацікавлення є охорона і збереження археологічної спадщини; методичне та нормативне забезпечення превентивної археології; впровадження і популяризація результатів досліджень.

Контакти:
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Інтернет-сторінка: www.ras.gov.ua
Профіль на Сколар: https://scholar.google.com.ua/citations?user=AER8a1sAAAAJ&hl=uk

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Ви знаходитесь тут: Про нас Керівні органи