Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Протокол № 3
засідання правління ВГО «Спілка археологів України» м. Київ,
06 листопада 2020 р.

ПРИСУТНІ: голова САУ Я. Гершкович, секретар О. Пробийголова, Д. Гречко, А. Корвін-Піотровський, О. Малишев, К. Чуєва, Є. Синиця, С. Горбаненко, С. Теліженко.

Порядок денний:
1. Затвердження тексту звернення до органів державної влади України з приводу варварського руйнування царського скіфського кургану біля с. Скобелево на Миколаївщині.

СЛУХАЛИ:
Затвердження тексту зверення до органів державної влади України з приводу варварського руйнування царського скіфського кургану біля с. Скобелево на Миколаївщині.
Доповідали: Я. Гершкович, О. Малишев.
УХВАЛИЛИ: Затвердити текст зверення до органів державної влади України з приводу варварського руйнування царського скіфського кургану біля с. Скобелево на Миколаївщині.

Голова правління, доктор історичних наук Я. П. Гершкович
Секретар правління, кандидат історичних наук О. С. Пробийголова

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Ви знаходитесь тут: Про нас Протоколи засідань Протокол № 3 засідання 06 листопада 2020 р.