Гершкович Яків Петрович

ГЕРШКОВИЧ Яків Петрович (21.08.1953). Закінчив з відзнакою історичний факультет Ташкентського державного університету ім. В.І. Леніна (1977). Наукова ступінь — кандидат історичних наук (1993), наукове звання — старший науковий співробітник (1999).
Працює в штаті Інституту археології НАН України з 1977 р., старший науковий співробітник відділу енеоліту — бронзового віку. Брав участь у розкопках в різних областях України. Начальник Донецької експедиції НВК «Археолог» при Інституті археології НАНУ (1989—1993).
У сфері безпосередніх наукових інтересів — культурно-історичні процеси доби середньої-пізньої бронзи та раннього залізного віку, а також проблеми професійної етики та методи протистояння псевдонауковим проявам в археології. Автор більш ніж 120 друкованих праць. Монографія, що присвячена сабатинівській культурі доби пізньої бронзи, видана у Берліні Євразійським відділом Німецького Археологічного Інституту (1998). Учасник програми наукових обмінів ім. В. Фулбрайта (США), Німецької служби наукових обмінів (DAAD, ФРН).

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Пошук

Контакти

Матеріали на сайт надсилайте на адресу: support@vgosau.kiev.ua
Ми в соцмережах

Інтернет-ресурси

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Аматор
Російський громадський рух на захист археологічної спадщини.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

Ви знаходитесь тут: Про нас Про нас