Гречко Денис Сергійович

ГРЕЧКО Денис Сергійович народився 1 жовтня 1982 р. у м.Харків. У 2004 р. закінчив історичний факультет (кафедра історіографії, джерелознавства та археології) Харківського ніціонального університету ім. В.М. Каразіна. У 2003—2004 рр. в університеті був керівником Стедентського наукового товариства факультету.

Трудовий шлях. 2003 — керівник гуртка археології Центру дитячої та юнацької творчості Дзержинського району м. Харків. 2004—2007 — аспірант Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. 2008—2009 — молодший науковий співробітник Старокиївської археологічної експедиції Інституту археології НАН України. 2009—2011 — науковий співробітник відділу античної археології Інституту археології НАН України. 2011 — по теперішній час — старший науковий співробітник відділу археології раннього залізного віку Інституту археології НАН України.

Кандидат історичних наук, старший науковий співробітник. Автор та співавтор понад 60 наукових робіт, у тому числі монографій «Населення скіфського часу на Сіверському Дінці» та «Гришковский могильник скифов на Харьковщине» (співавтор Шелехань А.В.). Вчений секретар відділу археології раннього залізного віку ІА НАНУ; старший викладач кафедри історії України та музеєзнавства Київського національного університета культури та мистецтв.

Коло наукових інтересів: поховальні звичаї та хронологія матеріальної культури населення півдня Східної Європи у ранньому залізному віці, взаємовідносини варварського населення та грецьких колоністів Північного Причорномор’я.

Пошук

Контакти

Матеріали на сайт надсилайте на адресу: support@vgosau.kiev.ua
Ми в соцмережах

Інтернет-ресурси

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Русский Фонд Содействия Образованию и Науке
На сайті вміщено велику кількість інформації про нові книжки гуманітарного профілю.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
На сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Археология.РУ
Російський інтернет-ресурс, великий обсяг різнопланової інформації з археології.

Ви знаходитесь тут: Про нас Керівні органи