Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Принцип оформлення супровідної етикетки для передачі матеріалів на біологічні визначення

1. Назва пам’ятки, тип пам’ятки, адміністративна адреса (бажано — і географічна прив’язка: лівий / правий берег річки).

2. Повна назва експедиції, начальник експедиції, рік розкопок.

3. Датування матеріалів і культурна приналежність.

4. Місце забору зразка *.

5. У разі використання методів фільтрації ґрунту — вказати профільтрований обсяг.

_________________
* Для дерева також важливо вказувати конкретні дані (напр.: вздовж стіни, на дні ями, на черені печі тощо). Шановні колеги! Усі перелічені пункти дозволять не лише суттєво полегшити працю з визначень матеріалів, але й надалі коректно використовувати її у ході публікацій. Натомість, відсутність таких етикеток часто приводить до втрати матеріалів, або плутанини.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Ви знаходитесь тут: Головна