Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Археологія і давня історія України, 2021, 4 (41)

Археологія раннього залізного віку: новітні дслідження на теренах Євразії. Заплановано тематичну підбірку матеріалів, присвячену пам’яті відомого скіфознавця професора Мурзіна В’ячеслава Юрійовича. Випуск АДІУ буде містить результати новітніх польових досліджень на різноманітних пам’ятках доби раннього заліза, які активно вичають в останні роки співробітники Відділу археології РЗВ ІА НАНУ і фахівці іншіх наукових інституцій України, близького та далекого зарубіжжя. Приоритети будуть відданні публікації поселенських та поховальних пам’яток раннього залізного віку на теренах України, вивченню окремих категорій матеріальній культури доскіфського та скіфо-сарматського часів, поховального обряду, питань хронології тощо.

Основні теми: кіммерійці та скіфи на теренах давньої України, населення доскіфського та скіфського часу лісостепової зони, сармати та пізні скіфи Північного Причорномор’я, племена скифського часу Євразії.

Відповідальні особи: д. і. н. С. А. Скорий ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ), д. і. н. С. В. Махортих ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Імовірний обсяг: до 60 д. а.

Номер журналу: 4 (41), 2021.

Імовірний термін подання матеріалів: до 15 березня 2021 р.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Інтернет-ресурси

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
На сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Ви знаходитесь тут: Бібліотека Журнал "Археологія і давня історія України"