Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Про працю журналу

Щодо змін у праці журналу «Археологія і давня історія України

Шановні колеги!
Із 2023 року журнал переходить на новий принцип опрацювання матеріалів — затверджено сталу тематику випусків, а саме:
вип. 1 — камінь — бронза;
вип. 2 — рання залізна доба / античність;
вип. 3 — ранні слов’яни — модерн;
вип. 4 — відкрита тематика (перевага надається тематиці з історії досліджень: фонди, архівні матеріали, републікація й переосмислення опублікованих матеріалів тощо).

Графік опрацювання випусків представлений тут.
Опрацювання матеріалів кожного окремого випуску заплановано в активній співпраці з профільними членами редколегії та фахівцями з відповідних відділів.
Фактично, кожен окремий випуск можна готувати впродовж року.

Впроваджено фінансування таких мінімальних обсягів:
- 30 д. а. (240 с. журналу);
- депонування 15 наукових статей (тих, що потребують додавання DOI та депонування на офіційному сайті) *;
- 50 друкованих екземплярів.
* До таких статей не входять вступні, ювілейні, вітальні матеріали, хроніки тощо.

У разі, якщо є зацікавленість у збільшенні будь-яких квот (але не більш ніж до 60 д. а. — 480 с. журналу), про це слід заздалегідь заявити і надати інформацію про надійне джерело фінансування (останнє за бажання буде зазначено на другій сторінці видання). У разі, якщо обсяг статей перевищуватиме обсяг журналу, надлишок переходитиме до портфеля наступного тематичного випуску.

З повагою, відповідальний секретар.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Per Áspera"
Молодий український YouTube канал, що розповідає про медицину, природничі науки, їх минуле та сучасне. Тут вам просто і цікаво розкажуть про хвороби, як вони поширювалися в світі, як хворіли та лікували в давнину чи не такі вже й далекі часи. Канал руйнує міфи про медичні знання та медичну освіту, що іноді сильно «укорінилися в свідомості». Канал буде цікавий не лише тим, хто цікавиться історією, але і тим, хто вивчає медицину, фармакологію. Адже ведучий — викладач Львівського Медичного Університету, дослідник медицини Стас Дем'янчук.

Ви знаходитесь тут: Бібліотека Журнал "Археологія і давня історія України"