Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Археологія, 2022, 2, Зміст

Статтi

Pétillon, J.-M., Cattelain, P. Experimental Evidence of Spear-thrower Use in the Late Upper Palaeolithic (Upper Magdalenian) from the Isturitz Cave Site, Pyrénées-Atlantiques, France (5—18)

Manko, V. O., Chkhatarashvili, G. L. Trans-caucasia and Neolithic of South of Eastern Europe (19—52)

Everill, P., Murgulia, N., Bennett, R., Lomitashvili, D., Burnell, K. Authentic and Therapeutic Engagement with the Past for Veterans at Nokalakevi, Georgia, and on Breaking Ground Heritage Projects in the UK (53—66)

Fornasier, J., Buiskykh, A. V., Kuzmishchev, O. H. Urban Planning with Divine Protection? On the Location of (Sub-)Urban Sanctuaries in Olbia Pontica in the Archaic-Classical Period (67—95)

Публiкацiї археологiчного матерiалу
(Науковi фонди Iнституту археологiї НАН України)

Котенко, В. В. Елліністична розписна кераміка з Ольвії (96—104)

Шевченко, Т. М. Теракотові вівтарики з Ольвії (105—127)

Тесленко, I. Б., Мироненко, Л. В. Кераміка середньовічного Білгорода: матеріали розкопок 1969, 1971 рр. (128—152)

Хронiка

До 60-річчя Віктора Петровича Чабая (153—154)

Віктору Афанасійовичу Косаківському — 60! (155—156)

Перейти до перегляду збірника «Археологія, 2022, № 2»

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Ви знаходитесь тут: Бібліотека Журнал "Археологія"