Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

In Sclavenia terra, 2022, 4, Зміст / Contents

Вступ (3—5)

Новітні дослідження

Бібіков, Д. В., Дяченко, Д. Г., Зоценко, І. В., Івакін, В. Г., Баранов, В. І., Хлистун, Є. В. Ранньослов’янська споруда з розкопок 2022 р. на Києво-Подолі (попереднє повідомлення) (5—15)

Поховальний обряд

Бібіков, Д. В., Дяченко, Д. Г. Середньовічні кремаційні поховання Дніпровського Правобережжя: проблеми культурно-хронологічної атрибуції (17—27)

Ювелірна справа

Володарець-Урбанович, Я. В., Сидоренко, О. В. Бронзові та свинцевоолов’янисті прикраси із Хитцівського скарбу ранньосередньовічного часу (29—57)

Аксьонов, В. С. Хорошевський скарб коваля-ювеліра середини VIII ст. (58—71)

Господарство

Колода, В. В. Випадкова знахідка пеньківського наральника на селищі П’ятницьке 1 на Харківщині (73—78)

Ільків, М. В., Рідуш, Б. Т., Горбаненко, С. А. Скарб знарядь для обробітку ґрунту з Чорнівського археологічного комплексу (79—92)

Керамологічні студії

Корохіна, А. В., Кравченко, Р. А., Бельський, В. М. Петрографічний та елементний аналіз кераміки роменської культури з пам’яток Свердловське-1 та Радичівське-3 (пілотне дослідження) (93—118)

Погоржельська, І. В., Горбаненко, С. А. Відбитки тканин на матеріалах зі слов’янських пам’яток останньої чверті І тис. н. е. (119—152)

Бібліотека славіста

Надія Михайлівна Кравченко (упоряд. Я. В. Володарець-Урбанович) (153—161)

Олег Михайлович Приходнюк (упоряд. Я. В. Володарець-Урбанович) (162—178)

Нові видання (упоряд. Я. В. Володарець-Урбанович, С. А. Горбаненко) (179—188)

Перейти до перегляду випуску / Go to collection of articles

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Ви знаходитесь тут: Бібліотека In Sclavenia terra