Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Коли всі святкування та дійства закінчились, можна підбити певні підсумки. Нам важливо, що САУ взяла участь у саміті Кримської платформи.

Нам важливо бути там, де відкрито заявляють про статус Криму як окупованої території. Про правовий статус, порушення міжнародного законодавства при користуванні цими територіями і відповідальність за них.

Нам важливо наголошувати, що країна-окупант не має права проводити археологічні розкопки на окупованих територіях. Важливо усвідомлювати, що діяльність російських експедицій в Криму після 2014 року — це порушення міжнародного законодавства. Усвідомлювати це самим і нагадувати іншим.

Нам всім на материковій частині України треба розуміти, що якими б не були наші відносини з російськими колегами, окупацію Криму і санкції проти тих, хто порушує міжнародне законодавство щодо окупованих територій, слід враховувати. Так, вони не можуть впливати на керівництво РФ, але не можемо й ми. Ми за співпрацю, але після, того як Крим буде звільнено.

На фото — доповідачі на головній сцені Кримської Платформи, представники від САУ, елементи виставки і друкованої продукції, присвяченої саміту.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Ви знаходитесь тут: Новини Археологічна спадщина окупованих територій Участь представників Спілки в саміті Кримської платформи