Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Коли всі святкування та дійства закінчились, можна підбити певні підсумки. Нам важливо, що САУ взяла участь у саміті Кримської платформи.

Нам важливо бути там, де відкрито заявляють про статус Криму як окупованої території. Про правовий статус, порушення міжнародного законодавства при користуванні цими територіями і відповідальність за них.

Нам важливо наголошувати, що країна-окупант не має права проводити археологічні розкопки на окупованих територіях. Важливо усвідомлювати, що діяльність російських експедицій в Криму після 2014 року — це порушення міжнародного законодавства. Усвідомлювати це самим і нагадувати іншим.

Нам всім на материковій частині України треба розуміти, що якими б не були наші відносини з російськими колегами, окупацію Криму і санкції проти тих, хто порушує міжнародне законодавство щодо окупованих територій, слід враховувати. Так, вони не можуть впливати на керівництво РФ, але не можемо й ми. Ми за співпрацю, але після, того як Крим буде звільнено.

На фото — доповідачі на головній сцені Кримської Платформи, представники від САУ, елементи виставки і друкованої продукції, присвяченої саміту.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Ви знаходитесь тут: Новини Археологічна спадщина окупованих територій Участь представників Спілки в саміті Кримської платформи