Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Археологію продовжують піднімати на поверхню Симон Радченко і Дмитро Никоненко.

 

У новому записі Денис Бондаренко, член миколаївського осередку САУ, ділиться сміливими припущеннями і цікавими думками про власні дослідження у Вікторівці на хорі античної Ольвії.

Зольники, святилище, поселення, поховання, сліди вбивств та інших детективних історій давнини. Це притягує дорослих і дітей до розкопок. Їх радо приймає Денис, який і сам починав колись із археологічного гуртка. Їх раді бачити в  Миколаївському обласному Центрі патріотичного виховання, Малій академії наук України. Повага й увага до археологічної спадщини виховується і поширюється саме тут. Під час археологічних досліджень.

Ходіть в археологічні гуртки, як підсумовують у подкасті, та почуйте багато нового тут: https://www.youtube.com/watch?v=mbBlUr79cFQ

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Ви знаходитесь тут: Новини Археологічні дослідження Археологія і діти