Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Сплив 5-й рік від того дня, коли пішов від нас видатний археолог, охоронець культурної спадщини, організатор розбудови археологічних служб в Україні, головний фундатор і перший голова нашої Спілки археологів України, доктор історичних наук, професор Д. Н. Козак (2 квітня 1944 — 23 жовтня 2014 р.).

Неймовірна енергія та завзяття Дениса Никодимовича досі з нами. Пам’ять про нього і його особистий життєвий приклад завжди надихатимуть нас на боротьбу за краще майбутнє для української археології.

Тільки Денис Никодимович з його захватом та організаторськими навичками міг створити Спілку. Якщо збережемо Спілку, а краще — взагалі вийдемо на вищий рівень, то це буде найкраща вдячність Денису Никодимовичу.

Спілка археологів України висловлює щирі співчуття родині вченого! Світла пам’ять!

Правління Спілки

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Aeterna Memoria: Д. Н. Козак