Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

30 травня виповнилося 70 років Олександру Петровичу Моці — знаному фахівцю з давньоруської та середньовічної археології Східної Європи, доктору історичних наук, професору, члену-кореспонденту НАН України, завідувачу відділом давньоруської та середньовічної археології Інституту археології НАН України.

Друзі, колеги та учні вітають ювіляра з цією життєвою віхою. Олександр Петрович, дякуємо Вам за талант організатора, який Ви вміло поєднуєте з такими чудовими людськими якостями, як доброта, привітність і почуття гумору. Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження, побажати міцного здоров’я та невичерпної енергії, бадьорості духу та незгасимого оптимізму, мільйонів нових ідей і проектів та небувалого успіху у всіх починаннях!

До ювілею Олександра Петровича співробітники ІА НАН України підготували випуск журналу «Археологія і давня історія України». Ознайомитись із випуском можна за посиланням.

vgosau.kiev.ua

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Вітаємо Олександра Петровича Моцю з ювілеєм