Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

На нарікання, що всюди все руйнується відповідаємо конкретикою. Звертайтеся — і вам відчинять. У м. Луцьку помітили проведення земельних робіт на ділянці, де проведення робіт можливе лише після отримання Дозволу центрального органу охорони культурної спадщини та під наглядом фахівця-археолога. Одразу повідомили до відповідного відділу Луцької Міської Ради.

Віктор Баюк, голова волинського осередку САУ, повідомляє, що звернення відразу дало результат. Відділ охорони культурної спадщини Луцької міської ради спрацював оперативно і ефективно. Порушення зупинено, подальші земляні роботи на об'єкті будуть виконані за присутності археолога. Відповідний договір уклали відразу. Щоб допомогти зберегти археологічну спадщину, пропонуємо дотримуватись наших рекомендацій в методичних матеріалах.

Переглянути, завантажити і роздрукувати можна з сайту САУ http://www.vgosau.kiev.ua/txt/SAU_OTG.pdf

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Луцьк охороняє свою спадщину