Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Керівник консульського відділу Посольства Греції в Україні, Александр Будуріс, відвідав днями античні пам’ятки України. В Історико-археологічному заповіднику "Ольвія" його зустріла керівник Ольвійської міжнародної експедиції Алла Буйських. В Аккерманській Фортеці — керівник Білгород-Тірської експедиції Олег Савельєв.

Представник дипломатичного корпусу дізнався про нові результатами досліджень, був вражений побачити перебіг самих розкопок. Знахідки з Тіри, Ольвії та Борисфена вдалося оглянути в Білгород-Дністровському та Миколаївському обласному краєзнавчих музеях.

Пан Консул високо оцінив науковий і туристичний потенціал археологічних пам’яток і запропонував співпрацю для його розвитку.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Александр Будуріс на півдні України