Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

З днем народження, Заповіднику!

29 вересня виповнюється 96 років від дня заснування історико-культурного державного заповідника, сьогодні відомого як Національний заповідник «Києво-Печерська лавра». В день народження прийнято дарувати подарунки. Ось що в мене.

У 2015 році, за завданням керівництва, мені вдалося придумати Археологічну карту території Києво-Печерської лаври, тобто розробити концепцію та методику її створення. Довести до робочого стану, а потім і до наукової колективної монографії, мені вже допомогли співавтори — Юлія Мисько та Олексій Зажигалов. Книга «Археологічна карта території НКПІКЗ» знайшла своїх читачів. А зараз я вирішив зробити її доступнішою — розмістити в мережі для онлайн-доступу. Завдячуючи ВГО «Спілка археологів України», ви тепер можете прочитати монографію тут:

http://vgosau.kiev.ua/load_books/Taranenko_2019-KPL-ArhMap.pdf

Користуйтеся, дякуючи Богу та ЗСУ ми продовжуємо працювати для вас.

29.09.2022

Сергій Тараненко

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка З днем народження, Заповіднику!