Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

З днем народження, Заповіднику!

29 вересня виповнюється 96 років від дня заснування історико-культурного державного заповідника, сьогодні відомого як Національний заповідник «Києво-Печерська лавра». В день народження прийнято дарувати подарунки. Ось що в мене.

У 2015 році, за завданням керівництва, мені вдалося придумати Археологічну карту території Києво-Печерської лаври, тобто розробити концепцію та методику її створення. Довести до робочого стану, а потім і до наукової колективної монографії, мені вже допомогли співавтори — Юлія Мисько та Олексій Зажигалов. Книга «Археологічна карта території НКПІКЗ» знайшла своїх читачів. А зараз я вирішив зробити її доступнішою — розмістити в мережі для онлайн-доступу. Завдячуючи ВГО «Спілка археологів України», ви тепер можете прочитати монографію тут:

http://vgosau.kiev.ua/load_books/Taranenko_2019-KPL-ArhMap.pdf

Користуйтеся, дякуючи Богу та ЗСУ ми продовжуємо працювати для вас.

29.09.2022

Сергій Тараненко

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка З днем народження, Заповіднику!