Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

1973 р. закінчила з відзнакою  Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка.
Науковий ступінь — кандидат історичних наук (1988), наукове звання — старший науковий співробітник (2001). Від 1973 р. працювала в Інституті археології НАН України у відділі античної археології. З 1976 — приймала участь у роботі Ольвійської археологічної експедиції ІА НАНУ, від 1982 — заступник начальника, від 1995 — начальник експедиції.
Крапівіна В.В. входила до складу Наглядової ради НІАЗ «Ольвія», Польового комітету ІА НАНУ, Українсько-Румунської комісії з історії, археології, етнології і фольклористики при Президії НАНУ.
Крапівіна В.В. є відомим спеціалістом в галузі античної археології Північного Причорномор’я, методики польових археологічних робіт. Вона є автором однієї індивідуальної монографії та семи колективних, а також близько 200 наукових статей та публікацій. Приймала активну участь у міжнародних наукових симпозіумах та конференціях  (Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Канада, Німеччина, Росія, Румунія, США, Туреччина, Франція, Швейцарія).

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Крапівіна Валентина Володимирівна (29.08.1950-30.03.2013)