Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Щиро вітаємо нашого молодого, але вже відомого своїми польовими та теоретичними дослідженнями, колегу з Харкова, голову Харківського обласного відділення ВГО "Спілка археологів України" — Віктора Ігоровича Квітковського — із успішним захисом довгоочікуваної кандидатської дисертації по темі "Будівельна справа салтівського лісостепового населення в басейні Сіверського Дінця кінця І тис. н. е.", що відбулася 13.02.2019 р. в Інституті археології НАН України!

Незважаючи на те, що Харків вже понад стліття є визнаним центром польових та теоретичних досліджень салтівської археологічної культури та історії Хозарського каганату ми 20 років чекали на чергового дипломованого науковця! Впевнені, що його подальша діяльність примножить славу харківської школи хозарознавства та українсьткої археологічної науки в цілому! Щиро бажаємо вдачі в розкопі, осяяння за робочим столом і щастя в особистому житті!

Від колег та друзів, В. В. Колода

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Квітковський Віктор: вітаємо з захистом!