Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

22 лютого 2019 року члени Полтавського обласного відділення ВГО «Спілка археологів України» передали на кафедру історії України Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка більше двохсот примірників наукової літератури, що стосується археології і давньої історії України.

За словами заступника голови Спілки Юрія Пуголовка, така ідея виникла з огляду на необхідність підтримки студентів, що обрали спеціальність «Археологія» у полтавському ВИШі. Забезпечення фаховою літературою є однією з важливих умов навчального процесу. Це видання з археології, давньої історії, етнології та краєзнавства. Тому сподіваємося, що вони стануть у нагоді майбутнім археологам.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Допомога словом: Полтавське обласне відділення ВГО «САУ» передало на кафедру історії України ПНПУ ім. В. Г. Короленка наукову літературу