Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

22 лютого 2019 року члени Полтавського обласного відділення ВГО «Спілка археологів України» передали на кафедру історії України Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка більше двохсот примірників наукової літератури, що стосується археології і давньої історії України.

За словами заступника голови Спілки Юрія Пуголовка, така ідея виникла з огляду на необхідність підтримки студентів, що обрали спеціальність «Археологія» у полтавському ВИШі. Забезпечення фаховою літературою є однією з важливих умов навчального процесу. Це видання з археології, давньої історії, етнології та краєзнавства. Тому сподіваємося, що вони стануть у нагоді майбутнім археологам.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Допомога словом: Полтавське обласне відділення ВГО «САУ» передало на кафедру історії України ПНПУ ім. В. Г. Короленка наукову літературу