Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ВГО "Спілка археологів України" висловлює свої співчуття родині депутата ВР Дмитра Тимчука з приводу його трагічної загибелі. В буремному 2014-му та після він зі своїм "Інформаційним спротивом" зробив, мабуть, на порядок більше будь-якої державної інформаційної структури, висвітлюючи перебіг військових дій на сході України. Не може бути забутим також його внесок у збереження культурної спадщини нашої держави. Завдяки його зусиллям в Україну було повернуто "меча вікінга", останнім часом він займався поверненням унікального бронзового шолома кінця 2 тис. до н. е. Смерть Дмитра Тимчука — непоправна втрата для справжніх громадян України.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Пам'яті Дмитра Тимчука