Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Музей археології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
ВГО «Спілка археологів України» Інститут археології НАН України

Дитяча науково-практична археологічна конференція «АРХЕОЛОГІУМ»

Шановні колеги!
Запрошуємо дітей шкільного віку (8—11 класи) і студентів 1—3 курсів до участі у Другій науково-практичній археологічній конференції «АРХЕОЛОГІУМ», яка відбудеться 27—28 березня 2020 року.
Конференція буде проходити у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна на базі Музею археології (м. Харків, майдан Свободи, 4, цокольний поверх). До розгляду приймаємо доповіді на такі теми:

- археологічні дослідження;
- експериментальна археологія;
- історія археологічної науки;
- археологічне краєзнавство.

За матеріалами конференції заплановано видання збірника тез (зразок заявки та вимоги до тез додаються).
Заявку і тези доповідей приймаємо до 10 лютого 2020 р. на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Робоча мова конференції: українська. У

рамках конференції заплановано проведення практичних занять та ознайомлення з пам’ятками археології Харківщини.
Проїзд, харчування і проживання учасників за рахунок відряджаючої сторони.
Приймаюча сторона забезпечує видання збірника тез, організацію екскурсійної програми.

Організаційні питання:

Пеляшенко Костянтин Юрійович
тел. 063 1591325
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Скачати заявку.

Дитяча науково-практична археологічна конференція «Археологіум». Тези доповідей конференції (м. Харків, 30—31 березня 2018 р.). Харків: Майдан, 2018, 92 с.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Ви знаходитесь тут: Новини Конференції Археологіум—2020.