Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

На следующей неделе будет объявлен прием заявок на участие в цикле воркшопов по обмену опытом в сфере культурной политики 2014 г. программы "Восточного партнерства" "Культура".

Бюро мониторинга и институционального развития (RMCBU) программы "Восточного партнерства" "Культура" планирует открыть прием заявок на участие в Цикле воркшопов по обмену опытом в сфере культурной политики 2014 г. "Инструменты и механизмы имплементации реформ культурной политики". Воркшопы будут базироваться на результатах цикла воркшопов 2013 г., который был посвящен вопросам разработки и оценки культурных стратегий и политик с целью мотивирования реформ в сфере культурной политики. Этот тренинг позволит представителям центральнх и местных органов власти, творческим работникам, менеджерам и другим профессионалам из шести стран "Восточного партнерства" развить навыки культурного лидерства. RMCBU планирует организовать три воркшопа продолжительностью 3 – 5 дней каждый в апреле, июне и сентябре 2014 г. в Армении, Азербайджане и Беларуси, соответственно.
Подробная информация и аппликационные формы будут опубликованы на веб-сайте программы не позднее 14 февраля 2014 г.
Срок подачи заявок истекает в пятницу, 28 февраля 2014 г.
Информация о Цикле воркшопов 2013 г. размещена на веб-сайте программы (для получения доступа к материалам воркшопов необходимо быть зарегистрированным пользователем):

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Ви знаходитесь тут: Новини Конференції Цикл воркшопов по обмену опытом в сфере культурной политики 2014 г.