Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Центр краєзнавства імені академіка П.Т. Тронька
Історичний факультет
Студентське наукове товариство
Національна спілка краєзнавців України
Східно-регіональний відділ Центру пам’яткознавства НАН України та УТОПІК
ВГО "Спілка археологів України"

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у XXХІІ-й Міжнародній
краєзнавчій конференції молодих учених
«Наука і освіта у краєзнавчому вимірі»,
присвяченій 210-річчю Харківського університету

Конференція відбудеться 28 листопада 2014 р. на історичному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна
Секція:
• Археологія та краєзнавство
Заявку на участь у конференції та тези доповідей (2000—2500 знаків)
просимо подавати до 2 листопада 2014 р. (включно) через спеціальну електронну форму, вхід до якої — через головну сторінку сайту історичного факультету ХНУ: http://history.karazin.ua.

Робочі мови конференції: українська та російська (NB! Крім заявки!)

Планується видати тези секції археології. Для цього прохання надіслати до 2.11.2014 тези обсягом 2—7 сторінок (14 кегль, 1,5 інтервал), посилання — напівкод (Прізвище, 2012, с. 6; рис. 5, 2—4; табл. 3); на рисунки (рис. 1, 3), де перша цифра — номер рисунка, друга — позиція на рисунку; на таблиці (табл. 2).

Список літератури — в алфавітному порядку.
Фамилия И.О. Название монографии. — Город, 2012. — 150 с.
Фамилия И.О. Название статьи // Название сборника. — город, 2012. — С. 15—25.
Фамилия И.О. Название работы // Название конференции: Тезисы докл. — Город, 2012. — С. 15—25.
Фамилия И.О. Название статьи // Название периодического издания. — 2012. — № 1 (чи Вып. 1; Т. 1 та ін.). — С. 15—25.
Фамилия И.О. Название отчета / Название архива. — 2012. — № 1. (за нумерацією, прийнятою архівом, напр.: ІА НАН України. — 2012/5).

Увесь текст давати одним файлом. Рисунок обов’язково повинен бути наданий у форматі *.tif з розподільною здатністю не менше 300 dpi, а також у форматі, в якому його було виконано.
Прохання надіслати матеріали до 2.11.2014 р. на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (Денис Гречко).

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Ви знаходитесь тут: Новини Конференції XXХІІ Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Наука і освіта у краєзнавчому вимірі»