Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Співробітники Волинської археологічної експедиції та науковці, які з нею співпрацюють, вважають за честь відзначити 25 років активних польових досліджень. Це значний період, за який наука збагатилася новими даними про життя давніх мешканців Волині. Без сумніву, на нас чекають нові цікаві відкриття… І багато роботи!

У зв’язку з цією подією, запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції «АРХЕОЛОГІЯ ВОЛИНІ. Господарство.Ремесло.Культ». Основні напрями: господарство, ремесло й культові пам’ятки давнього населення Волині, а також зв’язки з іншими регіонами. Також цікаво буде почути Ваші спогади про діяльність експедиції, і про її керівника — Д.Н. Козака.

Захід заплановано провести 15—17 вересня 2017 р. у с. Хрінники (Демидівський р н, Рівненська обл.). Тексти доповідей (статті) передбачається видати у збірнику.

З повагою, начальник Волинської археологічної експедиції
Інституту археології НАН України,
Антон Панікарський Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Ви знаходитесь тут: Новини Конференції Конференція «Археологія Волині. Господарство. Ремесло. Культ»