Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шановні колеги!

19 лютого 2019 р. о 13.45 у залі засідань Інституту археології НАН України (10-й поверх, пр. Героїв Сталінграда 12, Київ) відбудеться зустріч-бесіда з доктором геологічних наук, директором Геологічного музею Київського національного університету імені Тараса Шевченка В. А. Нестеровським.

Тема бесіди: "Можливості геологічних та мінералогічних досліджень археологічних матеріалів".

У рамках зустрічі відбудеться презентація мінералогічних досліджень: «"Рум’яна" для небіжчиків (результати досліджень мінеральних артефактів із поховань Золотої Балки)» (співдоповідач — Олена Дзнеладзе). Переважна частина часу запланована для обговорення і відповідей на запитання.

Організатори: ВГО "Спілка археологів України", Інститут археології НАН України і Рада молодих вчених Інституту.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Ви знаходитесь тут: Новини Лекції Бесіда з геологом