Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шановні друзі та колеги!

Почали збирати до купи обласні папки для АДУ 2019. Перші 7 папок майже не заповнені статтями. Оскільки зараз усі сидять удома, то можуть досить швидко але ґрунтовно написати інформацію до АДУ за минулий польовий сезон. Ми чекаємо на статті до середини квітня.

Порожні папки, що зараз впадають в око: Волинська, Вінницька, Закарпатська, Дніпропетровська, Житомирська, Київ, Запорізька (є але мало). Інші області теж мають лакуни. Тому терміново пишіть, поки є ще лічені дні. І головне, нагадую, щоб одержати Лист, крім звіту, в прохача Листа має обов’язково бути стаття в АДУ. Поспішайте, скоро 16 квітня, день засідання Польового Комітету (раптом що проведем дистанційно). І будь ласка дивіться правила оформлення статей. Їх можна переглянути за цим посиланням (АДУ 2017, с. 389—390).

Матеріали надсилайте на електронну пошту Польового Комітету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

З повагою, Юрій Болтрик

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Per Áspera"
Молодий український YouTube канал, що розповідає про медицину, природничі науки, їх минуле та сучасне. Тут вам просто і цікаво розкажуть про хвороби, як вони поширювалися в світі, як хворіли та лікували в давнину чи не такі вже й далекі часи. Канал руйнує міфи про медичні знання та медичну освіту, що іноді сильно «укорінилися в свідомості». Канал буде цікавий не лише тим, хто цікавиться історією, але і тим, хто вивчає медицину, фармакологію. Адже ведучий — викладач Львівського Медичного Університету, дослідник медицини Стас Дем'янчук.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Ви знаходитесь тут: Новини Оголошення АДУ 2019 кличе!