Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шановні колеги!

 

Польовий комітет нагадує, що продовжується формування щорічника «Археологічні дослідження в Україні» за 2020 р. Усі дослідники, яким вдалося провести роботи, мають до кінця грудня надати свої тексти та ілюстрації. Обсяг статей цього року збільшено до 10 сторінок та до 5 рисунків.

Оскільки група підготовки щорічника змінила авральний спосіб обробки статей на поетапний і більш системний, то Ваші статті чекаємо вже зараз. Ми змінили підхід до формування щорічника близько пів року тому.

Відтепер ви зможете щотижня переглядати оновлений зміст щорічника на сторінці АДУ, що на сайті Спілки археологів України, та дізнаватись про стан роботи над вашою публікацією. Оновлення змісту заплановано раз на тиждень, щоп’ятниці.

Ми плануємо отримати ISSN (International Standard Serial Number), тобто вийти на міжнародний стандартний серійний номер і отримати статус широковідомого періодичного видання. Тому успіх залежить від кожного з нас!

З повагою,
головний редактор Ю. В. Болтрик

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Ви знаходитесь тут: Новини Оголошення Запрошуємо долучитись до формування збірника "Археологічні дослідження в Україні — 2020"!