Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шановні колеги!

 

Польовий комітет нагадує, що продовжується формування щорічника «Археологічні дослідження в Україні» за 2020 р. Усі дослідники, яким вдалося провести роботи, мають до кінця грудня надати свої тексти та ілюстрації. Обсяг статей цього року збільшено до 10 сторінок та до 5 рисунків.

Оскільки група підготовки щорічника змінила авральний спосіб обробки статей на поетапний і більш системний, то Ваші статті чекаємо вже зараз. Ми змінили підхід до формування щорічника близько пів року тому.

Відтепер ви зможете щотижня переглядати оновлений зміст щорічника на сторінці АДУ, що на сайті Спілки археологів України, та дізнаватись про стан роботи над вашою публікацією. Оновлення змісту заплановано раз на тиждень, щоп’ятниці.

Ми плануємо отримати ISSN (International Standard Serial Number), тобто вийти на міжнародний стандартний серійний номер і отримати статус широковідомого періодичного видання. Тому успіх залежить від кожного з нас!

З повагою,
головний редактор Ю. В. Болтрик

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

YouTube-канал "Per Áspera"
Молодий український YouTube канал, що розповідає про медицину, природничі науки, їх минуле та сучасне. Тут вам просто і цікаво розкажуть про хвороби, як вони поширювалися в світі, як хворіли та лікували в давнину чи не такі вже й далекі часи. Канал руйнує міфи про медичні знання та медичну освіту, що іноді сильно «укорінилися в свідомості». Канал буде цікавий не лише тим, хто цікавиться історією, але і тим, хто вивчає медицину, фармакологію. Адже ведучий — викладач Львівського Медичного Університету, дослідник медицини Стас Дем'янчук.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Ви знаходитесь тут: Новини Оголошення Запрошуємо долучитись до формування збірника "Археологічні дослідження в Україні — 2020"!