Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шановні колеги.

Спілка археологів України започатковує новий проект: Віртуальна бібліотека. Заплановано ведення двох секцій: монографії та збірники / періодика та серії. Надсилайте нам посилання на археологічну літературу в інтернеті на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , і ця інформація з’явиться на наших сторінках.

Для членів спілки також пропонуємо розмістити власну літературу (збірники, монографії) безпосередньо на сайті. Основна вимога: надання файлу у форматі *.pdf, створеного з файлу верстки, без елементів захисту.

Будь ласка, розповсюдьте цю інформацію серед зацікавлених осіб.

Також просимо вас повідомляти про всі помічені помилки і неточності.

З повагою, адміністрація сайту.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Ви знаходитесь тут: Новини Оголошення Створи власну бібліотеку