Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шановні колеги!

Спілка археологів України і Рада молодих вчених запрошують співробітників Інституту археології НАН України на екскурсію до геологічного музею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З-поміж іншого, заплановане обговорення потенційних можливостей застосування методів геології щодо археологічних матеріалів.

Екскурсію люб’язно запропонував провести д-р геол. наук, директор музею В. А. Нестеровський.

Екскурсія відбудеться 23 лютого, розпочнеться о 14.30. Збір всіх бажаючих — на станції метро ВДНГ на виході в бік корпусів університету о 14.15.

За бажання долучитися до екскурсії, просимо вас контактувати з Оленою Дзнеладзе.

З повагою, Сергій Горбаненко, Олена Дзнеладзе.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Ви знаходитесь тут: Новини Оголошення Екскурсія до геологічного музею