Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ці рекомендації розроблено експертною підгрупою з питань збереження культурної спадщини України під керівництвом Європейської Комісії.

До складу експертів увійшло майже три десятки відомих фахівців з питань культурної спадщини, які представляють музеї, наукові та освітні заклади, фахові громадські організації, державні установи з багатьох країн Європи, а також міжнародні організації.

Активну участь у розробці документу взяла також Спілка археологів України, яку представляли на експертних зустрічах члени спілки Антон Корвін-Піотровський та Ольга Демченко.

Запрошення Спілки до участі в експертному органі Європейської Комісії стало показником авторитету та високої фахової спроможності нашої спільноти.

Рекомендації  Групи експертів під керівництвом Європейської Комісії  з питань збереження культурної спадщини в Україні

Recommendations from the European Commission-led expert group on  the safeguarding of cultural heritage in Ukraine

Див. також:
https://openarchive.icomos.org/id/eprint/3356/

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Ви знаходитесь тут: Новини Охорона археологічної спадщини Рекомендації Групи експертів під керівництвом Європейської Комісії з питань збереження культурної спадщини в Україні