Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Апелляционный суд приостановил приватизацию земельных участков в северной части городища Веприк (Млынок) в Фастовском районе Киевской области, ранее незаконно выделенных «для ведения частного садоводства». Городище Веприк является памятником национального значения (охранный № 100026-Н). Представляет собой городище болотного типа, сочетающее в материальном комплексе черты лесостепной скифской и милоградской культур.
Киевская областная прокуратура изучает сейчас вопрос о незаконной приватизации земельных участков на территории городища. Следователь, ведущий дело, резонно считает, что данный уникальный памятник необходимо сохранить для потомков…
Хочется надеяться, что в деле о приватизации части памятника национального значения наконец будет поставлен точка…

с.н.с. отдела археологии энеолита — бронзового века
ИА НАНУ, к. и. н. С.Д. Лысенко

6.01.2012

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Ви знаходитесь тут: Новини Охорона археологічної спадщини Городище Веприк повертають до державної власності?!