Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шановні дописувачі журналу «Археологічні дослідження в Україні»!

Маємо Вас повідомити, що завдяки наполегливості Сергія Горбаненка та його тривалим підштовхуванням, ще одне видання Інституту археології НАН України (а саме АДУ) одержало ISSN (англ. International Standard Serial Number) — унікальний номер, що використовується для ідентифікації друкованого та / або електронного періодичного видання. Тобто зараз ми підключені до бази видань світу і мешканці 90 країн поінформовані про наше існування та отримали спрощений доступ до видання. Тому закликаємо Вас докласти зусиль до підготовки статей про дослідження 2020 року.
Часу залишилося обмаль!

З повагою, Юрій Болтрик


Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Ви знаходитесь тут: Новини Публікації Видання «Археологічні дослідження в Україні» отримало ISSN