Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шевченко Олена Борисівна

Шевченко Олена Борисівна (15.09)

Закінчила Одеський національний університет імені І. І. Мечникова у 2009 р. Того самого року вступила до аспірантури зазначеного університету за спеціальністю «археологія».

Від завершення навчання в аспірантурі (2012 р.) працює в Одеському археологічному музеї у відділі наукової обробки та зберігання фондів, із 2019 р. — завідуючою цього відділу. У 2019 році захистила кандидатську дисертацію «Жіночі поховання зі зброєю у сарматів».

Коло наукових інтересів — сарматські племена, насамперед жіночі військові поховання та дитячі поховання. Різноманітні соціальні реконструкції.

Автор та співавтор 20 наукових робіт ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Ви знаходитесь тут: Про нас Керівні органи