Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Пробийголова Олексій Сергійович

ПРОБИЙГОЛОВА Олексій Сергійович

Закінчив історичний факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. З 2004 по 2014 р. працював у Луганському відділенні Східноукраїнської філії Інституту археології НАН України при ЛНПУ ім. Т. Шевченка. Коло наукових інтересів — поселення доби бронзи в басейні Сіверського Донця та на Донецькому кряжі. Результатом проведених польових археологічних досліджень на Луганщині стало написання дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за темою «Населення нижньої течії Сіверського Донця та Донецького кряжу у заключний період доби пізньої бронзи», яку захистив у 2018 році на засіданні Вченої ради Інституту археології НАН України.

Із 2016 року і по сьогодення працює у Державному підприємстві «Науково-дослідний центр «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН України. З 2020 року — заступника директора ДП «ОАСУ», з 2021 року — директор ДП «ОАСУ».

Головний напрямок: охорона і дослідження археологічної спадщини, питання методичної організації превентивних досліджень.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Ви знаходитесь тут: Про нас Керівні органи