Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Гречко Денис Сергійович

ГРЕЧКО Денис Сергійович народився 1 жовтня 1982 р. у м.Харків. У 2004 р. закінчив історичний факультет (кафедра історіографії, джерелознавства та археології) Харківського ніціонального університету ім. В.М. Каразіна. У 2003—2004 рр. в університеті був керівником Стедентського наукового товариства факультету.

Трудовий шлях. 2003 — керівник гуртка археології Центру дитячої та юнацької творчості Дзержинського району м. Харків. 2004—2007 — аспірант Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. 2008—2009 — молодший науковий співробітник Старокиївської археологічної експедиції Інституту археології НАН України. 2009—2011 — науковий співробітник відділу античної археології Інституту археології НАН України. 2011 — по теперішній час — старший науковий співробітник відділу археології раннього залізного віку Інституту археології НАН України.

Кандидат історичних наук, старший науковий співробітник. Автор та співавтор понад 60 наукових робіт, у тому числі монографій «Населення скіфського часу на Сіверському Дінці» та «Гришковский могильник скифов на Харьковщине» (співавтор Шелехань А.В.). Вчений секретар відділу археології раннього залізного віку ІА НАНУ; старший викладач кафедри історії України та музеєзнавства Київського національного університета культури та мистецтв.

Коло наукових інтересів: поховальні звичаї та хронологія матеріальної культури населення півдня Східної Європи у ранньому залізному віці, взаємовідносини варварського населення та грецьких колоністів Північного Причорномор’я.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

YouTube-канал "Per Áspera"
Молодий український YouTube канал, що розповідає про медицину, природничі науки, їх минуле та сучасне. Тут вам просто і цікаво розкажуть про хвороби, як вони поширювалися в світі, як хворіли та лікували в давнину чи не такі вже й далекі часи. Канал руйнує міфи про медичні знання та медичну освіту, що іноді сильно «укорінилися в свідомості». Канал буде цікавий не лише тим, хто цікавиться історією, але і тим, хто вивчає медицину, фармакологію. Адже ведучий — викладач Львівського Медичного Університету, дослідник медицини Стас Дем'янчук.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Ви знаходитесь тут: Про нас Керівні органи