Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Синиця Євген Валентинович

СИНИЦЯ Євген Валентинович (01.07.1974).

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка у 1996 р. Того самого року вступив до аспірантури зазначеного університету за спеціальністю "археологія".

Від завершення навчання в аспірантурі (1999 р.) працює на кафедрі археології та музеєзнавства того ж університету на посаді асистента, а від 2014 р. — доцента. У 2004 р. захистив кандидатську дисертацію "Поховальний обряд слов'ян Південно-Східної Європи V—VІІ ст. н. е." Протягом 1999—2013 р. керував Канівською археологічною експедицією кафедри археології та музеєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Від 2000-х років регулярно співпрацює з різноманітними експедиціями Інститут археології НАНУ (Комсомольська ранньослов'янська експедиція, Північна постійнодіюча експедиція, Пастирська археологічна експедиція).

Коло наукових інтересів — археологія Східної та Центральної Європи І тис. н. е., насамперед проблематика, що пов'язана з питаннями походження та ранніх етапів історії слов'ян, а також взаємодії східноєвропейських варварів із середземноморським цивілізаційним осередком.

Автор та співавтор понад 30 наукових та науково-популярних робіт (archaeology.univ.kiev.ua).

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Ви знаходитесь тут: Про нас Керівні органи