Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Протокол № 2
засідання правління ВГО «Спілка археологів України»
м. Київ
4 березня 2019 р.

ПРИСУТНІ: голова САУ Я. Гершкович, секретар Л. Мироненко, Д. Гречко, Є. Синиця, О. Малишев, А. Корвін-Піотровський, В. Івакін.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про проведення разом з ІА НАНУ наукового семінару «Археологія на окупованих територіях та зонах збройних конфліктів» у межах Всеукраїнського фестивалю науки.
2. Про утворення відокремлених підрозділів Спілки археологів України (далі САУ).
3. Різне.

СЛУХАЛИ:
1. Про проведення разом з ІА НАНУ наукового семінару «Археологія на окупованих територіях та зонах збройних конфліктів» (Я. Гершкович, А. Корвін-Піотровський).
УХВАЛИЛИ: Затвердити проведення у межах Всеукраїнського фестивалю науки наукового семінару «Археологія на окупованих територіях та зонах збройних конфліктів», що пройде 16 травня 2019 р. о 14:00 в Археологічному музеї Інституту археології НАН України. Запросити виступити з доповідями С. Теліженко, С. Харді, О. Малишева (згоди отримані), В. Баранова, Е. Аблялімову. До участі у семінарі запросити представників Міністерства культури України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства інформаційної політики України, Прокуратури АР Крим, Комітету з питань культури та духовності ВР, фахівців-пам’яткоохоронців з областей, де триває переобладнання державного кордону між Україною та Російською Федерацією (проект «Стіна»), а також представників преси.
2. Про утворення відокремлених підрозділів САУ (Д. Гречко, Я. Гершкович, О. Малишев).
УХВАЛИЛИ:
1. Зібрати всю необхідну інформацію для юридичної реєстрації підрозділів: Вінницького, Волинського, Дніпровського, Донецького, Житомирського, Запорізького, Івано-Франківського, Київського, Київського обласного, Кропівницького, Кримського (тимчасове базування поза АР Крим), Луганського, Львівського, Миколаївського, Одеського, Полтавського, Рівненського, Сумського, Тернопільського, Ужгородського, Харківського, Херсонського, Хмельницького, Черкаського, Чернівецького, Чернігівського.
3. Різне.
УХВАЛИЛИ: 1. Затвердити проект Є. Синиці на участь у конкурсній програмі Українського культурного фонду 2019 р.
2. В. Івакіна, як голову одного з найбільших відокремлених підрозділів САУ, на майбутніх загальних зборах ввести до складу Правління.
3. Надати на видання збірки Sclavenia Terra 1000 гривен, враховуючи, що більшість авторів є членами САУ та сплачують членські внески.

Голова правління, доктор історичних наук Я. П. Гершкович
Секретар правління, кандидат історичних наук Л. В. Мироненко

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 5169 3305 1813 7077
Детальніше

Інтернет-ресурси

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

Ви знаходитесь тут: Про нас Протоколи засідань Протокол № 2, 4 березня 2019