Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

У 2014 році ВГО «Спілка археологів України» продовжило діяльність з популяризації та розвитку вітчизняної археології у мережі інтернет. Сайт Спілки постійно оновлювався. Продовжено роботу з оцифрування всіх випусків журналу «Археологія» та розміщення їх в електронному вигляді на сайті. Крім того, Спілка має власні сторінки у соціальних мережах Facebook та Vkontakte.

Цього року було створено місцеве відділення Спілки у Полтаві (керівник Ю.А. Пуголовок). Фактично завершено процес створення відділень у Кіровограді та Одесі.

Спілка виступила співорганізатором XXХІІ-ї Міжнародної краєзнавчої конференції молодих учених «Наука і освіта у краєзнавчому вимірі», присвяченій 210-річчю Харківського університету, яка відбулась 28 листопада 2014 р. на історичному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна. В організації й відкритті конференції, а також у керівництві секції археології взяв активну участь представник Спілки (Д.С. Гречко). Коштом спілки було видано Матеріали XXХІІ-ї Міжнародної краєзнавчої конференції молодих учених «Наука і освіта у краєзнавчому вимірі» (Київ, 2014).

Спілка профінансувала видання монографії Рудич Т.О. Населення Середнього Подніпров’я І—ІІ тисячоліття за матеріалами антропології / Інститут археології НАН України. — Київ, 2014. — 298 с.

Великою мірою діяльність Спілки лімітовано її фінансовою спроможністю, яка цілком залежна від отримання членських внесків. Цього року майже всі місцеві осередки, крім Київського, збір внесків не організували.

На 01.01.2014 р. залишок на рахунку складав — 11069,02 грн.
На 01.01.2015 р. — 6826,91 грн.
Отримано протягом 2014 р. (членські внески) — 3610,00 грн.
Витрачено за 2014 р усього: 7852,11 грн.

Витрати за місяцями:
Березень: 5580,00 грн. (друк монографії Т.О. Рудич «Населення Середнього Подніпров’я І—ІІ тисячоліття за матеріалами антропології», типографські послуги)
Травень: 250,00 грн. (банківські послуги)
Липень: 1124,36 грн. (оплата веб-хостінгу, банківські послуги)
Жовтень: 397,00 грн. (підтримка доменного імені, банківські послуги)
Листопад: 250,75 грн. (банківські послуги)
Грудень: 250,00 грн. (банківські послуги)

Правління ВГО «Спілка археологів України»

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Про нас Звіти про діяльність Звіт про діяльність ВГО «Спілка археологів України» у 2014 році