Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Археологія, 2021, 4, Зміст

Статтi

Demay, L., Stupak, D. V. New complex investigations of the Novhorod-Siverskyi Upper Palaeolithic site (5—34)

Буйських, А. В., Шевченко, Т. М. Ольвiйськi перирантерiї (35—48)

Аксьонов, В. С. Вiдображення сiмейної структури населення на бiритуальному могильнику салтiвської культури Червона Гiрка (49—65)

Публiкацiї археологiчного матерiалу

Рижов, С. М., Шумова, В. О. Результати дослiджень трипiльського поселення бiля села Глибочок на Черкащинi (66—81)

Радомський, I. С., Левiнзон, Є. Р., Нечитайло, П. О., Нечитайло, О. К. Матерiали з поселень захiднотрипiльської культури Кам’янець-Подiльський, урочище Татариски та Кубачiвка (82—94)

Новi вiдкриття та знахiдки

Рейда, Р. М., Гейко, А. В., Сапєгiн, С. В. Скляний кубок з еклектичними ознаками з поховання 112 Шишацького могильника (95—109)

Iсторiя науки

Попельницька, О. О. Історiя розкопок у Криму 1920—1930-х рокiв у листах до Миколи Ернста (110—121)

Kotenko, V. V., Sheiko, I. M., Kozlenko, R. O., Kushnir, A. S. Studying of Local Ancient Greek Pottery of Olbia and Borysthenes (Historiographical Aspect) (122—132)

Рецензiї

Отрощенко, В. В. Рец.: О. Лесков, Е. Кравченко, Т. Гошко. Могильник білозерської культури біля с. Широке (133—139)

Хронiка

Пам’яті Анатолія Федоровича Гуцала (140—141

Світлій пам’яті Андрія Леонідовича Казакова (142—143)

Алфавiтний покажчик змiсту журналу "Археологiя" за 2021 рiк (144—145)

Перейти до перегляду збірника «Археологія, 2021, № 4»

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

YouTube-канал "Per Áspera"
Молодий український YouTube канал, що розповідає про медицину, природничі науки, їх минуле та сучасне. Тут вам просто і цікаво розкажуть про хвороби, як вони поширювалися в світі, як хворіли та лікували в давнину чи не такі вже й далекі часи. Канал руйнує міфи про медичні знання та медичну освіту, що іноді сильно «укорінилися в свідомості». Канал буде цікавий не лише тим, хто цікавиться історією, але і тим, хто вивчає медицину, фармакологію. Адже ведучий — викладач Львівського Медичного Університету, дослідник медицини Стас Дем'янчук.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Ви знаходитесь тут: Бібліотека Журнал "Археологія"