Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Наукові студії: Винники

Археологіні дослідження Винниківського історико-краєзнавчого музею за 1991 рік. — Винники, 1992. yadi.sk (архів*.rar — файл *.djvu)yadi.sk

Історико-краєзнавчий музей м. Винники, Інститут археології Жешівського університету

Вип. 6: Збірник наукових праць. — Львів; Винники: Апріорі, 2013. — 344 с.
Зміст

Вип. 7: Культові та поховальні пам’ятки у Вісло-Дніпровському регіоні: проблеми інтерпретації. — Львів; Винники: Апріорі, 2014. — 472 с. + 16 с. кол. вкл.

Вип. 8: Давні майстерні та виробництво у Вісло-Дніпровському регіоні. — Винники; Жешів; Львів: Апріорі, 2015. — 440 с. + 8 с. кол. вкл.

Зміст вип. 7, 8 / Contents of No. 7, 8 academia.edu

Вип. 9Датування — хронологія — періодизація. Різні аспекти часу в археології. Винники; Жешів; Львів: Апріорі, 2016, 440 с.: іл. + 8 с. кол. вкл.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Ви знаходитесь тут: Бібліотека Періодика та серії