Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Наукові студії: Винники

Археологіні дослідження Винниківського історико-краєзнавчого музею за 1991 рік. — Винники, 1992. yadi.sk (архів*.rar — файл *.djvu)yadi.sk

Історико-краєзнавчий музей м. Винники, Інститут археології Жешівського університету

Вип. 6: Збірник наукових праць. — Львів; Винники: Апріорі, 2013. — 344 с.
Зміст

Вип. 7: Культові та поховальні пам’ятки у Вісло-Дніпровському регіоні: проблеми інтерпретації. — Львів; Винники: Апріорі, 2014. — 472 с. + 16 с. кол. вкл.

Вип. 8: Давні майстерні та виробництво у Вісло-Дніпровському регіоні. — Винники; Жешів; Львів: Апріорі, 2015. — 440 с. + 8 с. кол. вкл.

Зміст вип. 7, 8 / Contents of No. 7, 8 academia.edu

Вип. 9Датування — хронологія — періодизація. Різні аспекти часу в археології. Винники; Жешів; Львів: Апріорі, 2016, 440 с.: іл. + 8 с. кол. вкл.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Ви знаходитесь тут: Бібліотека Періодика та серії